Травень 13, 2017

Георгій Тука гість студії “NewsOne” з Тамарою Горецькою (Відео)

Гість студії NewsOne з Тамарою Горецькою – заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Читати далі

Березень 11, 2017

«Мораль і спокуса»: чи готові ветерани АТО до державної служби? (Інтерв’ю)

У студії «Громадського радіо» — заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, а також випускник програми «За ветеранів до влади», який пройшов конкурс на посаду «головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції» в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, Влад Рагімов.

Читати далі

Грудень 7, 2016

Георгий Тука на программе “Большое интервью” с Киселевым (Видео)

Гость “Большого интервью” с Евгением Киселевым — заместитель министра по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Украины Георгий Тука. Обсуждали насущные проблемы частей оккупированных районов Донецкой и Луганской областей и возможные пути их решения.

Читати далі

Грудень 5, 2016

Георгий Тука: “Надо говорить не о возрождении, а о создании в принципе нового Донбасса” (Интервью)

В интервью «ФАКТАМ» заместитель министра по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц рассказал, чем Луганщина отличается от Донетчины, что такое «розбудова миру» на Донбассе, и о многом другом.

Читати далі

Листопад 28, 2016

Георгій Тука: Росія поверне Донбас в 2017, максимум, у 2018 році (Інтерв’ю)

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб ГЕОРГІЙ ТУКА в першій частині свого інтерв’ю “Апострофу” повідомив, що підконтрольні бойовикам райони Луганської області з 1 грудня можуть залишитися без водопостачання. Незаконна ЛНР не платить українській стороні за спожиту воду, через що виникли борги перед енергетиками. У той же час, за словами пана Туки, ватажки ЛНР справно збирають з місцевих жителів плату за воду, використовуючи ці гроші заради особистого збагачення. Через це російські куратори поступово відмовляються від фінансування ДНР і ЛНР. На думку колишнього керівника Луганської військово-цивільної адміністрації, скоро це призведе до того, що Росія взагалі відмовиться від обох “республік”.

Читати далі