Червень 22, 2017

Добра новина!

Скільки разів пробував розірвати цей гнійник в області – зась. 30-40% ораних земель обробляються незаконно! Фермери погоджуються легально обробляти землю, сплачуючи податки, аби тільки держава захистила їх від місцевих здирників. Якщо в цій конторі вдасться хоч трошки покращити ситуацію з обліком земель – новини будуть ахові!

Читати далі

Червень 21, 2017

Люблю Дніпро! Люблю дніпрян!

Переконаний: саме Дніпро, давши по зубам сєпарам, став тим Рубіконом, який не зміг перейти “русский мир”. Приіхавши в місто з делегацією Світового банку, в холі зустрівся з друзями-ветеранами! Хлопці показали Алею Пам’яті, створену в місті. Показали музей…

ЦЕ треба робити по всій країні!!!

Читати далі

Червень 20, 2017

Їдучі в Дніпро, випав з інформпростору

Виявляється, день видався досить насиченим на подіі. Нарешті з’явився шанс побачити на нарах улюбленця киян “лесіка_довгі_руки” – Олеся Довгого. Ця “дитина Черновецького” має відповісти перед киянами за своі земельні оборутки!

Читати далі

Червень 18, 2017

З року в рік бачу ці “доганялки” на “марші рівності”. Бачу і не можу зрозуміти: кому це треба?

От сьогодні 6000 поліцейських охороняють учасників, серед яких немало людей традиційної орієнтації. За 50 років я жодного разу не бачив утисків за сексуальну орієнтацію. Здебільшого, це питання взагалі нікого не цікавить. Я ніколи не бачив, щоб людину звільняли з роботи з-за сексуальні вподобання.

Читати далі

Червень 16, 2017

Війна іде на всіх фронтах

“Профспілки ЛНР” лізуть у міжнародні профспілкові організації. І не без успіху! Цікаво було б про це почути від “вічних профспілкових лідерів”, але їм, схоже, не до цього.

Читати далі

Червень 16, 2017

Щодо законопроекту про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донеччини і Луганщини

Виходячи з того, що текст законопроекту не затверджений і вчора відбулось перше обговорення, обозначу лише деякі загальні тези:

Читати далі