Червень 23, 2017

Георгій Тука на програмі “Право на владу” (Відео)

Чи вичерпало себе АТО, чи збираються вводити воєнний стан та яке майбутнє чекає на Донбас – про це обговорили у ток-шоу “Право на владу” заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука та нардепи Артур Герасимов, Андрій Тетерук, Віктор Бондар та Володимир Парасюк.

Читати далі

Червень 21, 2017

Георгій Тука відкрив всеукраїнський навчальний тренінг для представників місцевих громад та органів влади щодо підготовки субпроектних пропозицій до реалізації гранту Світового банку

Світовий банк фінансуватиме проекти на подолання наслідків збройного конфлікту до 400 тисяч доларів, і для цього українцям треба навчитися розробляти якісну документацію. Про це розповів заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

Читати далі

Червень 20, 2017

Георгій Тука: Німецький банк KfW допомагатиме з житлом внутрішньо переміщеним особам

В Україні планується відкриття офісу німецького державного банку розвитку KfW, наступного тижня делегація з Німеччини відвідає Україну аби досягти попередніх домовленостей.

Читати далі

Червень 20, 2017

За участі заступника Міністра Георгія Туки у Києві презентовано «Керівні принципи ООН з питань внутрішнього переміщення»

За даними Агентства ООН у справах біженців сьогодні у світі більше 65 млн людей, які були вимушені покинути свої домівки. З них тільки третина є безпосередньо біженцями, тобто були вимушені покинути власну країну. А дві третини – це внутрішньо переміщені особи. Більше 1,5 млн, або практично кожен тридцятий, з загальної кількості ВПО у світі, – українець.

Читати далі

Червень 19, 2017

Георгий Тука про законопроект о переформатировании АТО

Большое количество людей, комментирующих законопроект о переформатировании АТО, не читали текст этого документа, заявил изданию “ГОРДОН” замминистра по вопросам временно оккупированных территорий Георгий Тука.

Читати далі